У порту Одеської області правоохоронці виявили у вантажівці з кукурудзою рекордну партію контрабанди сигарет

15:40, 28 січня 2017

Одеса. 28 січня. УНІАН. У порту Одеської області сьогодні правоохоронці виявили у вантажівці з кукурудзою рекордну партію сигарет, які перевозилися незаконно.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Головного управління ДФС в області, це сталося на митному посту «Чорноморськ» Одеської митниці ДФС.

«Під час здійснення митного контролю транспортного засобу DAF, який з вантажем «кукурудза заморожена в качанах і зернах» прямував з Києва до Грузії, увагу митників привернули конструктивні особливості причепа», - розповіли в прес-службі.

Під час сканування рефрижератора виявилося, що щільність підлоги причепа є аномальною. Для подальшого з'ясування обставин було задіяно службовго собаку, який навчений виявляти тютюнові вироби. Собака своєю поведінкою «підтвердив припущення митників.

Як пояснили в регіональному главку ДФС, наразі неможливо назвати точну кількість нелегального вантажу. Прямо зараз співробітники зазначеного відомства, митники і представники Управління СБУ в Одеській області здійснюють процесуальні дії з вилучення, визначення кількості, асортименту та вартості тютюнових виробів, які намагалися незаконно перемістити через митний кордон.

«Навіть за попередньою оцінкою фахівців, кількість виявлених сигарет є рекордною. Припинення спроби незаконного переміщення тютюнових виробів стало можливим завдяки копіткій аналітичній роботі та попередньому аналізу вантажного маніфесту про наявність ризиків», - зазначили у відомстві.