На Волині у жителів прикордоння вилучено незареєстровану мисливську зброю та боєприпаси минулих воєн

15:03, 28 січня 2017

Луцьк. 28 січня. УНІАН.У Волинській області у жителів Любешівського та Ратнівського районів протягом 26-27 січня вилучено незареєстровану мисливську зброю та боєприпаси часів Першої та Другої світових воєн.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Луцького прикордонного загону, інформацію про зберігання у помешканнях місцевих мешканців контрольованих прикордонних районів вогнепальної зброї та боєприпасів без передбаченого на те законом дозволу було отримано напередодні.

За ухвалами районних судів в рамках кримінальних проваджень за ст. 263 КК України (Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами) було проведено 4 обшуки.

Так, у Любешівському районі за трьома адресами вилучено 2 мисливські рушниці «ІЖ» та «Howa», зрізаний ствол до мисливської рушниці, козацьку шаблю, оптичний приціл та 36 набоїв різного калібру.

У Ратнівському районі у мешканця села Підгір’я виявили цілий арсенал боєприпасів Першої та Другої світових воєн –понад 100 одиниць снарядів різного калібру, міни та гранати, більше тисячі штук набоїв різного калібру, 4 штик-ножі та 2 кг пороху. Як пояснив власник, це - результати пошуків у місцях ведення боїв, які він зберігав для колекції.

У відомстві зазначили, що всі знахідки відправлять на науково-дослідну балістичну експертизу. Триває перевірка.