Помер відомий білоруський співак Олександр Тиханович

14:07, 28 січня 2017

Київ. 28 січня. УНІАН. На 65 році життя після тривалої хвороби помер у Мінську народний артист Білорусі, учасник ВІА "Вєраси" Олександр Тиханович.

Про це повідомила його донька на своїй сторінці в Instagram.

«Сьогодні вночі не стало мого тата... Ми дякуємо всім, хто протягом його дивовижного життєвого шляху був поруч. Дякуємо всім, хто молився і підтримував його в його останній і дуже непростий рік», - написала Анастасія Тиханович.

Олександр Тиханович народився 13 липня 1952 року в Мінську. Закінчив Білоруську консерваторію, в 1973 році увійшов до складу ВІА "Вєраси", багато років популярного на території колишнього СРСР. В ансамблі грав на бас-гітарі, трубі, виконував вокальні партії. У 1986 році Тиханович був змушений розлучитися з "Вєрасами", а в 1987 потрапив у щойно організований Державний оркестр Білорусі під керівництвом Михайла Фінберга.

У 1988 разом з дружиною організував Театр пісні Ядвіги Поплавської та Олександра Тихановича. Згодом його було перетворено на продюсерський центр, через який проліг шлях на велику сцену багатьох молодих білоруських виконавців.

Крім того Тиханович знімався в кіно. Зокрема, він зіграв головну роль у мелодрамі "Яблуко Місяця" (2009), яку зняв Юрій Єлхов за сценарієм Георгія Марчука.