В Одесі в СІЗО виявлено повішеним підозрюваного у вбивстві жінки і 2-річної дитини

11:40, 28 січня 2017

Одеса. 28 січня. УНІАН. В Одесі сьогодні в СІЗО виявлено повішеним чоловіка, підозрюваного у вбивстві жінки і 2-річної дитини в місті Овідіополь у грудні 2016 року.

Як повідомив УНІАН представник у правоохоронних органах, Дмитра Погорєлова знайдено повішеним у камері слідчого ізолятора.

Наразі проводяться відповідні слідчі дії.

Як повідомляв УНІАН, в Одеській області 30 грудня 2016 року було затримано і взято під варту Дмитра Погорєлова, 1985 року народження. Він обґрунтовано підозрюється в тому, що напередодні, 29 грудня, убив жінку та її 2-річну доньку, а також підпалив їхній будинок в Овідіополі.

В Овідіополі на місці пожежі після гасіння вогню було знайдено обезголовлені тіла.

Досудове розслідування здійснюється за п. 1, 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство двох осіб, умисне вбивство малолітньої дитини), ч. 1 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу), ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

За неофіційними даними, загибла жінка є родичкою співробітника одного з підрозділів ДФС, і перед вбивством і підпалом її будинку зловмисник підпалив житловий будинок податківця. Співробітник ДФС і його сім'я в цей час були відсутні. Підозрюваний працював у підприємця - чоловіка вбитої жінки.

Повідомлялося, що підозрюваний, який їхав після вбивства на вантажівці до Одеси, також мав намір в'їхати в місце масового скупчення людей, щоб було багато жертв.