У порту Одеської області затримано чоловіка під час спроби нелегального вивезення з України більш як 12 кг бурштину

11:14, 28 січня 2017

Одеса. 28 січня. УНІАН. У порту Одеської області затримано чоловіка під час спроби нелегального вивезення з України більш як 12 кг бурштину.

Як повідомили УНІАН у секторі зв'язків зі ЗМІ Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, до поромної переправи в пункті пропуску «Іллічівський морський торговий порт» на виїзд з України прибув мікроавтобус Opel вітчизняної реєстрації. Керував транспортним засобом 43-річний громадянин України, який планував потрапити на теплохід «Ченка» сполученням Чорноморськ (Україна) - Хайдарпаша (Туреччина).

З метою недопущення переміщення через державний кордон предметів і матеріалів, заборонених для вивезення з України, прикордонно-митною групою було прийнято рішення про огляд даного автомобіля.

У результаті сканування мікроавтобуса 27 січня у ньому було виявлено бурштин, захований під обшивкою салону. «Всього в особливих конструкціях автомобіля виявлено 12,1 кг необробленого бурштину. Вантаж вилучено представниками управління по боротьбі з контрабандою митниці в Одеській області», - зазначили в управлінні.