Росія провела масштабне нарощування військової потужності на східному фланзі НАТО - Маккейн

20:31, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Сенатор від Республіканської партії Джон Маккейн заявляє, що Росія провела масштабне нарощування військової потужності на східному фланзі НАТО.

Про це Маккейн повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зауважив, що «війна Росії в Україні вбила понад 10 тис. українських військових і мирних жителів. Росія постачала зброю, з якої збили пасажирський літак над Україною, в результаті чого загинули 298 безневинних людей».

«Росія провела масштабне нарощування військової потужності на східному фланзі НАТО, масштабні військові навчання, порушила кордони, повітряний простір і територіальні води своїх сусідів, а також активізувала свої пропагандистські зусилля, щоб підірвати уряди наших союзників», - додав сенатор.

«Росія підтримувала кривавого Асада (президента Сирії - УНІАН), коли він вів війну з сирійським народом і вбив понад 400 тис. мирних жителів», - підкреслив Маккейн.

За словами сенатора, мішенню російських військових стали сирійські лікарні та замість того, щоб переслідувати «Ісламську державу», Росія зосередила свої дії проти помірної сирійської опозиції.