Республіка Бангладеш готова направити торгову місію в Україну - Мінекономрозвитку

19:43, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Республіка Бангладеш має намір направити в Україну торгову місію і розглянути можливість співпраці в сфері АПК, поставок машинобудівної продукції, суднобудування, літакобудування та металургії.

Як повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відповідні домовленості були досягнуті в ході переговорів української урядової делегації на чолі з першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим з міністром комерції Народної Республіки Бангладеш Тофейлом Ахмедом.

Переговори відбулися в рамках Саміту партнерства-2017, що проходить в Індії.

«Бангладеських підприємців може зацікавити співробітництво у сфері АПК, поставок машинобудівної продукції, в суднобудуванні, літакобудуванні, в галузі металургії, в сфері енергетики та в інфраструктурних проектах», - цитує прес-служба Ахмеда.

У свою чергу віце-прем'єр Кубів презентував значні можливості українських фахівців у сфері реконструкції портової та залізничної інфраструктури, а також у сфері поставок українських локомотивів, залізничних вагонів, рейок, систем управління залізничним транспортом, а також можливості будівництва і модернізації електростанцій, поставки електротехнічного устаткування, спільного видобування нафти й газу, будівництва підземних газосховищ, ведення геологічної розвідки, створення спільних підприємств.

"Минулого року Україна майже на 74% збільшила поставки своєї продукції до Республіки Бангладеш, але наші можливості дозволяють розширити потенціал співпраці між нашими країнами», - зазначив Кубів.

Як повідомляв УНІАН, раніше делегації урядів України та Індії в рамках Саміту партнерства-2017 домовилися про активізацію економічного співробітництва, обмін торговими місіями, оновлення угоди про сприяння та захист інвестицій, а також про проведення засідання міжурядової комісії з торгового, економічного, науково-технічного, промислового і культурного співробітництва у квітні-травні поточного року.

Також українська урядова делегація провела переговори з делегацією Об'єднаних Арабських Еміратів.