Україна та ОАЕ готові розвивати співпрацю в агросекторі, енергетиці та енергоефективності – Мінекономрозвитку

19:35, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Україна та Об'єднані Арабські Емірати готові розвивати співпрацю в аграрній сфері, енергетиці, енергоефективності, а також у сфері інвестицій та інновацій.

Як повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, відповідні домовленості були досягнуті в ході переговорів за участю першого віце-прем'єр-міністра України Степана Кубіва з міністром економіки ОАЕ Султаном бін Саїдом Аль-Мансурі.

Переговори пройшли в рамках роботи делегації уряду України на міжнародному Саміті партнерства–2017, що проходить в Індії.

«Сторони обговорили можливості посилення співпраці в торговельно-економічній сфері, енергетиці та енергоефективності, охорони здоров'я, а також у сфері інвестицій та інновацій. Особливу увагу було приділено розвитку проектів у малому та середньому бізнесі», - зазначили в прес-службі Мінекономрозвитку.

Султан бін Саїд Аль-Мансурі також нагадав, що наприкінці лютого в Дубаї відбудеться міжнародна продуктова виставка Gulfood, на якій очікується участь України на вищому рівні.

Як повідомляв УНІАН, раніше делегація урядів України та Індії в рамках Саміту партнерства-2017 домовилися про активізацію економічного співробітництва, обмін торговельними місіями, оновлення угоди про сприяння та захист інвестицій, а також про проведення засідання міжурядової комісії з торговельного, економічного, науково-технічного, промислового і культурного співробітництва в квітні-травні цього року.