Порошенко заявляє про необхідність терміново забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі модернізованою технікою

18:55, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність терміново забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі модернізованими та відремонтованими машинами.

Про це він заявив на початку засідання РНБО з питань оборонного замовлення на 2017 рік, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.

Порошенко назвав цілком слушною пропозицію щодо закупівлі зразків озброєння та військової техніки в кількості, яка забезпечує так зване «оптове переозброєння» окремих підрозділів.

За словами президента, великою дискусією при формуванні державного оборонного замовлення стало питання відносно того, що саме треба закуповувати.

«У нас стає вибір: або один «Оплот», або десять глибоко модернізованих і капітально відремонтованих Т-64 або Т-80. При чому «Оплот» будується щонайшвидше за 18 місяців, а цикл глибокої модернізації Т-80 складає 2,5 місяці. Таким чином, у нас стає питання або танкова рота в повному складі, або один танк», - сказав він.

«І поки у нас є ресурс, поки терміново треба провести глибоку модернізацію зазначених танків, нам необхідно в першу чергу забезпечити танкові підрозділи в повному обсязі стовідсотковою комплектацією глибоко модернізованими, капітально відремонтованими машинами за надзвичайно короткий термін», - наголосив Порошенко.