Місія ОБСЄ зафіксувала понад 400 вибухів у Донецькій області

18:18, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі за попередні дні зафіксувала понад 400 вибухів у Донецькій області.

Про це йдеться у звіті місії станом на 19:30 26 січня.

"Спеціальна моніторингова місія задокументувала більше порушень режиму припинення вогню у Донецькій області - близько 420 вибухів у порівнянні з 228 у попередній звітний період. Більше ніж 160 вибухів було зафіксовано у районі Світлодарська, перестрілки також були зафіксовані навколо Авдіївки та Ясинуватої", - йдеться у звіті.

Разом з цим у СММ заявляють про збільшення порушень режиму "тиші" у Луганській області. Зокрема, було зафіксовано 143 вибухи відносно 55 вибухів у попередній звітний період.

Повідомляється, що місія зафіксувала бойові броньовані машини та зенітні гармати у зоні безпеки. Зокрема, у районах, які не контролюються урядом України, спостерігачі помітили конвой з двох бойових машин піхоти (БМП-2), трьох 23-мм зенітних установок ЗУ-23-2 та 12 бронетранспортерів МТ-ЛБ неподалік від Кадіївки. Пізніше, того ж дня, було зафіксовано ще один МТ-ЛБ біля Кадіївки, один МТ-ЛБ неподалік Брянки (46 км на південний захід від Луганська) і один БТР-80 неподалік Луганська.