Мінрегіон має намір упровадити єдині стандарти державних послуг

18:12, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України має намір упровадити єдині стандарти державних послуг. Про це повідомила прес-служба відомства з посиланням на заступника міністра Льва Парцхаладзе.

«Сьогодні сферу адмінпослуг у країні регламентують близько 50 законів, в яких прописані різні норми та процедури надання послуг для різних суб'єктів. Найчастіше вони дублюються і навіть суперечать один одному. На практиці це створює плутанину і поле для корупційних маневрів у дозвільній системі. Це потрібно докорінно змінювати шляхом упровадження єдиних прозорих стандартів держпослуг по всій країні», - цитує Парцхаладзе прес-служба.

За його словами, повинні бути єдині стандарти роботи при наданні всього спектру державних послуг.

Згідно з повідомленням, для реалізації масштабної реформи адмінпослуг Мінрегіон планує максимально об'єднати зусилля з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством юстиції. Також Мінрегіон активно залучає до цього процесу міжнародні організації.

Як повідомляв УНІАН, у листопаді минулого року Кабінет міністрів України затвердив концепцію розвитку електронних державних послуг, яка передбачає суттєве розширення електронізації державних сервісів вже з 2017 року.