Аваков заявляє про затримання на хабарі у 432 тис. грн керівників Чорнобильського спецкомбінату (доповнена)

17:27, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Правоохоронці затримали заступника керівника державного підприємства "Чорнобильський спецкомбінат" під час отримання 432 тис. грн хабара.

Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Знову спіймали "на гарячому" хабарника. Керівники ДСП "Чорнобильський спецкомбінат" отримали 432 тисячі гривень "відкату" за перемогу підприємства в тендерних торгах», - повідомив він.

«Чиновники не лише гарантували комерційній структурі перемогу в конкурсних торгах, але також пообіцяли завищити вартість дизпального після їх проведення. За "невелику послугу" зажадали 432 тисячі гривень», - додав Аваков.

За словами міністра, співробітники Департаменту захисту Національної економіки поліції, слідчі військової прокуратури Центрального регіону спільно з бійцями спецпідрозділу "КОРД" затримали заступника керівника державного підприємства.

На даний момент проводиться затримання і керівника ДСП "Чорнобильський спецкомбінат", зазначив Аваков.

Згодом у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України поінформували, що директора вказаного підприємства також затримали.

Готується повідомлення про підозру за ч.4 ст. 368 КК України з клопотанням до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, відсторонення їх від посад, накладення арешту на тимчасово вилучене майно.

На даний час проводяться обшуки за місцем їх роботи та проживання.

Слідство триває.