В Одеській області суд заарештував чоловіка, підозрюваного в підпалі дружини з двома дітьми

17:24, 27 січня 2017

Одеса. 27 січня. УНІАН. В Одеській області суд сьогодні, 27 січня, взяв під варту чоловіка, підозрюваного у спробі умисного вбивства дружини і двох дітей шляхом підпалу будинку, що згодом призвело до смерті жінки і 6-річної дитини.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури області, Котовська місцева прокуратура в апеляційному порядку оскаржила рішення Красноокнянського райсуду про обрання домашнього арешту підозрюваного у замаху на умисне вбивство людей небезпечним способом (ч. 2 ст. 15 п. п. 1, 2, 5 ч. 2 ст. 115 КК).

«У п'ятницю, 27 січня, апеляційним судом вимоги прокуратури задоволено, скасовано рішення суду першої інстанції – про домашній арешт - і ухвалено нове - про взяття чоловіки під варту», - повідомили в прес-службі.

У відомстві уточнили, що чоловіка узято під варту на 60 діб, без права внесення застави.

Як додали в прес-службі, кримінальне провадження буде перекваліфіковано у зв'язку зі смертю двох потерпілих – дружини та її 6-річного сина.

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 14 січня в селі Федосіївка Окнянського району Одеської області в приватному будинку голова сім'ї під час сварки з дружиною навмисне розлив бензин і пригрозив, що підпалить хату. Виникло загоряння, діти віком 4-х і 6-ти років, а також їх 25-річна мати, які перебували в будинку, отримали серйозні опіки і були госпіталізовані у вкрай тяжкому стані.

18 січня на лікування з Одеси до Києва були переправлені жінка та 6-річний хлопчик, які перебували у тяжкому стані. Молодша дитина (4-річна дівчинка) зараз перебуває в медичному закладі Одеси. 23 січня помер 6-річний хлопчик, який дістав опіки 73% поверхні тіла, 26 січня – його 25-річна мати, у якої були дуже тяжкі, глибокі опіки 65% тіла.