Порошенко привітав Трюдо з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною і Канадою

17:12, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко направив вітання прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо з 25-річчям встановлення дипломатичних відносин між державами.

Про це повідомили у прес-службі глави Української держави.

«Канада є справжнім другом України, з яким єднають не лише відносини особливого партнерства, але й, насамперед, давні історичні зв’язки. Канада стала першою західною країною, яка визнала незалежність України, і відтоді завжди підтримувала наш народ на шляху державотворення», - йдеться у вітанні.

«Особливо цінуємо незмінну підтримку Канадою суверенітету та територіальної цілісності України у складні часи російської агресії, а також вагоме сприяння Вашого Уряду у здійсненні системних і амбітних реформ», - підкреслив Порошенко.

Порошенко переконаний, що українсько-канадське партнерство і надалі активно розвиватиметься. «Розраховую на успішну реалізацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою, а також на продовження та поглиблення плідної співпраці у політичній, безпековій та правоохоронній сферах», - зауважив він.

Президент побажав канадському прем’єру невичерпної енергії та успіхів у державотворчій діяльності, а дружньому народу Канади - злагоди і процвітання.