У Дніпрі поліція відмовилась доставляти підозрюваного Пугачова до суду через невідповідність технічного стану приміщення

17:12, 27 січня 2017

Дніпро. 27 січня. УНІАН. У Дніпрі поліція сьогодні, 27 січня, відмовилась конвоювати підозрюваного у вбивстві двох поліцейських Олександра Пугачова на засідання до Кіровського районного суду через невідповідність технічного стану приміщення.

Як повідомили УНІАН у ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області, керівництво поліції області неодноразово зверталося до територіального управління судової адміністрації та до Кіровського районного суду з вимогою усунути порушення стандартів Державних будівельних норм у приміщенні суду, де буде розглядатися справа Пугачова.

Як повідомили в поліції, в зв'язку з наявними суттєвими недоліками у технічному укріпленні приміщення Кіровського суду, що можуть призвести до виникнення надзвичайних подій, приміщення суду зняте з обслуговування ГУНП та конвоювання підозрюваних до даного суду припинено.

У поліції зазначили, що під час комісійного обстеження були виявлені такі порушення: відсутність огородженої території для обвинувачуваних та засуджених, приміщень для тримання спецконтингенту та розміщення конвою, санвузла для обвинувачуваних. Також неприпустимими є відсутність на вікнах металевих грат та інші порушення.

Судове засідання у справі Пугачова перенесено на 11:00 9 лютого.

Як повідомляв УНІАН, 25 вересня у Дніпрі колишній боєць роти спецпризначення МВС «Торнадо» Олександр Пугачов застрелив патрульного поліцейського, який зупинив його авто за порушення правил дорожнього руху, та поранив його напарницю. Згодом поранена патрульна померла під час операції.

Під час сутички з поліцейськими Пугачов також отримав поранення, його затримали у лікарні. Як з’ясувалося пізніше, він перебував у розшуку за скоєння інших злочинів.

Після завершення розслідування вбивства двох патрульних поліцейських справу було скеровано на розгляд до Кіровського райсуду Дніпра. Слухання у справі, яке розглядатимуть присяжні, було призначено на 27 січня.