Луценко: Суд скасував арешт 60 млн грн, які намагались вкрасти при будівництві «Охматдиту», гроші перераховані МОЗу

16:33, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Суд скасував арешт 60 млн грн, які намагались вкрасти при будівництві дитячої лікарні "Охматдит", гроші перераховані Міністерству охорони здоров’я.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«ГПУ розслідує справу про нецільове використання у 2015 році 60 млн коштів керівництвом ДП «Укрмедпроектбуд» при будівництві «Охматдит». Вчора за пропозицією ГПУ арешт цих коштів судом було скасовано», - написав він.

«Сьогодні під контролем НБУ казначейство перерахувало ці кошти МОЗу для будівництва «Охматдиту», - додав Луценко.

Як повідомлялося раніше, Печерський районний суд обрав запобіжний захід колишнім директорам держпідприємства «Укрмедпроектбуд» і ТОВ «Укрпрофмед», яких підозрюють у розкраданні понад 9 млн грн, які призначалися на реконструкцію лікарні «Охматдит» у 2012 - 2014 роках.

В липні 2016 року Служба безпеки України повідомляла, що трьом фігурантам справи про розкрадання понад 9 млн грн державних коштів на дитячій лікарні "Охматдит" було оголошено про підозру.

В СБУ нагадали, що протягом 2012-2014 років ДП "Укрмедпроектбуд" отримало з бюджету кошти на закупівлю медичного обладнання та добудову дитячої лікарні. Для реалізації завдань чиновники уклали договір з комерційною структурою ТОВ "Укрпрофмед". Однак за попередньою змовою з посадовцями бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт на 9,2 млн грн.