Генштаб: Українські ВМС на півдні країни відпрацьовують посилення охорони кордону та протидиверсійну оборону

15:16, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Підрозділи Військово-морських сил Збройних сил України в Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря відпрацьовують завдання з посилення охорони державного кордону та протидиверсійної оборони.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook.

«В Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря тривають навчання сил і військ Військово-морських сил Збройних сил України. До навчань залучені кораблі, катери і судна, літальні апарати морської авіації, авто- і бронетехніка. Учасники маневрів відпрацьовують завдання з посилення охорони державного кордону, а на загрозливих напрямках та важливих державних об’єктах - взяття під контроль основних транспортних комунікацій та забезпечення протидиверсійної оборони», - йдеться в повідомленні.

У Генштабі підкреслили, що метою заходів є також поглиблення взаємодії з місцевими органами влади і населенням, демонстрація бойових можливостей підрозділів.

Зазначається, що корабельний склад проводить тактичні навчання щодо ведення мінно-загороджувальних дій, щодо організації універсальної оборони корабля (судна), враження надводних цілей.

Згідно з повідомленням, морські піхотинці в стислі терміни здійснили багатокілометровий марш комбінованим способом у напрямку центральних і південних районів Одещини, після чого одразу ж приступили до виконання поставлених завдань – посилення охорони одного із мостів, інших важливих об’єктів, патрулювання транспортних комунікацій, розвідувально-пошукових дій.

Крім того, військовослужбовці проводять заходи патріотичного спрямування. «Так, у місті Білгород-Дністровський на території однієї із військових частин морські піхотинці демонстрували місцевим мешканцям і групі молоді шкільного віку зброю, озброєння та військову техніку, а також бойові можливості підрозділу, зокрема, такі елементи, як дії морської піхоти у місті, дії розрахунку 120-міліметрового міномету, надання першої допомоги при пораненні, розмінування у місті тощо», - зазначається в повідомленні.