ООН у День пам’яті жертв Голокосту застерігає від розпалювання ненависті

13:15, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Верховний комісар ООН із питань прав людини Зейд Раад аль-Хусейн у День пам’яті жертв Голокосту закликає пам’ятати про небезпеку антисемітизму й усіх інших форм расової чи релігійної ненависті і дискримінації.

Як передає радіо «Свобода», він наголосив, що "садистська жорстокість злодіянь нацистського режиму проти євреїв, ромів, слов’ян, людей з інвалідністю, політичних дисидентів, гомосексуалів й інших підживлювалась шар за шаром пропагандою, фальсифікаціями і підбурюванням до ненависті".

За його словами, "важливо підтримувати незалежні інституції правопорядку і вільної преси, які контролюватимуть лідерів і вестимуть правдивий облік фактів".

Як заявив Зейд Раад аль-Хусейн, в основі всіх зусиль із боротьби з антисемітизмом, расизмом і всіма формами дискримінації має лежати освіта.

Як повідомлялося, День пам’яті жертв Голокосту відзначають на міжнародному рівні 27 січня. У цей день 1945 року війська радянської армії звільнили в’язнів концтабору Аушвіц.

6 мільйонів євреїв і мільйони інших були вбиті нацистами і їхніми пособниками між 1933 і 1945 роками. За оцінками, семеро із кожних десяти євреїв, що жили в Європі, загинули.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/a/news/28262822.html