У Держдумі РФ виступили з територіальними претензіями до Казахстану та України

12:21, 27 січня 2017

Москва. 27 січня. УНІАН. У Держдумі РФ виступили з територіальними претензіями до Казахстану та України.

Як передає кореспондент УНІАН, так званий депутат Держдуми від тимчасово окупованого Росією Криму Павло Шперов на засіданні круглого столу в нижній палаті російського парламенту з проблем російських співвітчизників заявив: «Ми велика країна і повинні захищати свої інтереси по всьому світу всіма доступними силами. Сил у нас достатньо, потрібно вести пропаганду, не все втрачено в так званих країнах близького зарубіжжя».

На думку Шперова, «коли ми, наприклад, у Казахстані називаємо наших співвітчизників діаспорою, то це наші землі, які тимчасово відірвані. Кордони не вічні, і ми повернемося до кордонів держави російської. Це буде найближчим часом».

Він упевнений, що не можна називати «співвітчизників у близькому зарубіжжі» «діаспорою», оскільки таким чином їх «відрізають від РФ, зрівнюючи із співвітчизниками в Австралії».

«Те, що споконвіку наше, воно наше. Південний Урал, Південна Сибір - це наші землі, військо Донське, Новоросія, Малоросія - це наші землі, і ми повинні вести політику, щоб ці землі повернулися», - заявив Шперов.

Також він вважає, що РФ «втратила Україну як братню державу», і «виростили там наших ворогів».

При цьому, стверджує Шперов, з Криму «вигнали кримчан, які підтримували ідеї «Правого сектора».