Мінагропрод призначив нового заступника голови правління Державної зернової корпорації

12:21, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Міністерство аграрної політики та продовольства України призначило новим заступником голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) Віталія Шулежка.

Про це йдеться в повідомленні підприємства в системі розкриття інформації НКЦПФР.

«Призначення посадової особи виконано на підставі наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.01.2017 № 6-п. Посадова особа Шулежко Віталій Васильович... призначений на посаду заступника голови правління», - йдеться в повідомленні.

До цього Шулежко обіймав посаду директора філії ДПЗКУ «Кобеляцький КХП», а також директора департаменту виробничих операцій «Аграрного фонду».

Як повідомляв УНІАН, у жовтні минулого року Кабінет міністрів України призначив новим тимчасово виконуючим обов'язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) заступника голови цієї компанії Олександра Григоровича. Раніше обов'язки голови ДПЗКУ виконував Борис Приходько.

Мінагропрод вважає за доцільне проведення приватизації ДПЗКУ. Очільник Мінагропроду Тарас Кутовий неодноразово заявляв, що запропонує Фонду державного майна проводити продаж великих держкомпаній по частинах. Зараз ДПЗКУ перебуває в списку компаній, заборонених до приватизації. Рішення про виведення її з цього списку повинна ухвалити Верховна Рада.

ДПЗКУ – вертикально інтегрована компанія, яка проводить увесь цикл робіт із зерновими та продуктами їх переробки: від виробництва до експорту. До складу ДПЗКУ входять 55 філій, їх загальна робоча ємність становить 3,75 млн тонн сільгоспкультур, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів – близько 2,5 млн тонн зернових вантажів на рік.