У Києві головного бухгалтера Інституту вугільних енерготехнологій НАНУ та її заступницю викрито у привласненні 500 тис. грн

12:21, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. У Києві головного бухгалтера Інституту вугільних енерготехнологій Національної академії наук України та її заступницю викрито у привласненні 500 тис. грн.

Як повідомили УНІАН у прес-службі прокуратури Києва, їм повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем вчиненого групою осіб в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що колишні посадовці інституту шляхом складання завідомо неправдивих відомостей заволоділи грошовими коштами закладу в сумі понад 500 тис. грн. Кошти виділялися для виплати премій працівникам. Однак фактично ці премії отримували не рядові співробітники інституту, а вказані посадовці.

За клопотанням місцевої прокуратури Подільським районним судом Києва зловмисникам обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Досудове слідство триває.