Місія ОБСЄ заявляє про порушення режиму припинення вогню на Донбасі обома сторонами конфлікту

11:33, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє про порушення обома сторонами конфлікту на Донбасі режиму припинення вогню.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг під час скайп-зв’язку з Донецької області.

Хуг продемонстрував відео з камер спостерігачів місії.

«Вночі у вівторок наша камера у Станиці Луганській зафіксувала деякі епізоди насильства. Те, що ви бачите, це вхідний та вихідний вогонь, це демонструє, що обидві сторони порушують Мінські домовленості та рішення про розведення сил і засобів, на яке вони самі погодилися»,- сказав Хуг.

За його словами, 5% від загальної кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксованих на Донбасі минулого тижня, відбулося у напрямку Станиці Луганської.

«Переважна більшість інших порушень режиму припинення вогню, зафіксованих СММ, сталася у відомих «гарячих точках». 45% - у районі трикутника Авдіївка - Ясинувата - Донецький аеропорт, 20% - у районах на південь, південний схід та схід від Світлодарська, 15% - у районах на схід та північний схід від Маріуполя і 5% - у західних районах Луганської області», - додав Хуг.