З початку проведення АТО понад 192 тис. військовослужбовців отримали статус учасника бойових дій – Міноборони

11:15, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. З початку проведення АТО понад 192 тис. військовослужбовців отримали статус учасника бойових дій.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк.

«Статус учасника бойових дій набули 192 тисячі 209 військовослужбовців і працівників Збройних сил України — учасників АТО», - сказав він.

За словами Гуцуляка, захисники України продовжують отримувати нагороди за мужність і самовідданість, виявлені під час АТО.

«За останній тиждень відзнаки оборонного відомства отримало 328 учасників антитерористичної операції. Всього з початку АТО відзнаками Міністерства оборони України нагороджено понад 36 тисяч 200 військовослужбовців і працівників Збройних сил України. Понад 12,5 тисяч захисників відзначено державними нагородами», - поінформував речник оборонного відомства.

Він також зауважив, що на сьогоднішній день на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 92 військовослужбовці ЗСУ, які зазнали поранень у зоні АТО.

За кордоном лікування проходять 13 військовослужбовців. Зокрема, по четверо — в Німеччині та Угорщині, по двоє — у США та Італії та один — у Латвії. 17 учасників АТО перебувають на реабілітації у санаторно-курортних закладах ЗСУ.