У Києві винесено вирок двом військовослужбовцям-контрактникам, які вбили таксиста

11:10, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Святошинський районний суд міста Києва засудив до 8 та 5 років позбавлення волі двох військовослужбовців-контрактників, які восени 2015 року вбили таксиста.

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Зазначається, що двоє військовослужбовців військової служби за контрактом (Національної гвардії та Збройних сил України) разом із знайомим вирішили потренуватися стріляти з пістолету травматичної дії «ПГТ 790». На таксі вони поїхали за межі міста, до лісу. «Між зазначеними особами виникла словесна перепалка з таксистом, що переросла у бійку, під час якої водію було завдано ножові та вогнепальні поранення, від яких таксист помер», - йдеться у повідомленні.

Залишивши таксиста в лісі, троє обвинувачених заволоділи його автомобілем та поїхали до Києва, де згодом їх, за місцем проживання, затримали правоохоронці.

У прокуратурі зазначили, що обвинувачені в суді свою вину визнали та щиро розкаялися. Їх визнано винними за ч. 2 ст. 121(умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого), ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 2 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров’я, з метою залякування потерпілого), ч. 3 ст. 135 (свідоме залишення без допомоги, що спричинило смерть особи), ч. 2 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я) КК України.

Вироком суду двох військовослужбовців засуджено відповідно до 8 та 5 років позбавлення волі, а третього співучасника злочину - до 4 років позбавлення волі.