Між бойовиками бандформувань "ДНР" назріває збройний конфлікт через розподіл сфер впливу - ІС

10:22, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Між бойовиками окремих бандформувань "ДНР" назріває збройний конфлікт на ґрунті розподілу сфер впливу.

Про це повідомив народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

Тимчук зазначив, що один з "впливових ватажків" "ДНР", "міністр доходів і зборів ДНР" Олександр Тимофєєв ("Ташкент") передав в управління якомусь ватажкові бойовиків (за попередніми даними - Дашкін О.В., бандформування "Кальміус") птахофабрику, розташовану в районі н.п. Шахтарськ.

"Це рішення викликало обурення з боку "абхазів" (бандформування "П'ятнашка"), до сфери "економічних інтересів" яких входить даний населений пункт, і які претендували на вказане підприємство. У "МГБ ДНР" Тимофєєва попередили, що реалізація його рішення може викликати збройний конфлікт між бойовиками двох бандформувань", - зазначив Тимчук.

Крім того, він повідомляє, що ватажок "ДНР" Олександр Захарченко продовжує спроби взяти під контроль максимально можливу кількість фінансових потоків у "республіці" - в основному під вивіскою "націоналізації". Так, за інформацією "ІС", зі 140 торгових ринків, розташованих у "ДНР", 59 вже "перейшли" у "державну власність" псевдореспубліки. 32 з них розташовані в Донецьку.