Найближчими днями буде прийнято рішення про стандартне підключення до електромереж - Гройсман

09:23, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Наступного тижня Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, ухвалить рішення про стандартне підключення до електромереж, що дозволить подолати будь-які корупційні схеми з боку обленерго, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Нацкомісія прийме рішення про стандартне підключення до електроенергії. Тепер в будь-якому куточку України не зможе чиновник, працівник обленерго виставляти на свій розсуд ціну за підключення. Ми вважаємо, що це буде ще один крок розвитку економіки і підприємництва», - сказав очільник уряду.

Він нагадав, що на поточний момент існують різні схеми ціноутворення за підключення - найчастіше неправомірні і з використанням «відкатів».

«Проблема має бути вирішена, а чиновники, які зловживають своїм становищем, - притягнуті до відповідальності», - сказав прем'єр.

Раніше Гройсман повідомив, що рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, про поступове зниження ціни на електроенергію для промислових споживачів реалізується і вже у найближчі місяці дозволить підвищити конкурентоспроможність української продукції і економіки в цілому.