Гройсман вважає, що приватизувати українські обленерго мають компанії зі світовими іменами

09:02, 27 січня 2017

Хмельницький. 27 січня. УНІАН. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що приватизувати українські обленерго мають компанії зі світовими іменами.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку він висловив в інтерв’ю хмельницькому телеканалу “Ексклюзив”, яке транслювалося ввечері 26 січня.

“Процес приватизації повинен бути публічним. І я би хотів, щоб власниками обленерго стали ті, хто чесно підуть на приватизацію, мають величезний досвід роботи і є компаніями зі світовими імена. Це дуже важливо”, - заявив Гройсман.

На думку глави уряду, це дасть можливість отримувати якісні послуги і цивілізоване обслуговування.

Як повідомляв УНІАН, 26 січня Гройсман відвідав Хмельницьку область, де побував на атомній електростанції, ДП “Шепетівський ремонтний завод” і в пологовому відділенні Старокостянтинівської ЦРЛ.

Довідка УНІАН. Фонд держмайна переніс приватизацію 70% акцій "Хмельницькобленерго", 70% "Миколаївобленерго", 65% "Харківобленерго", 50,9% "Тернопільобленерго" на початок 2017 року, тоді як раніше приватизація цих енергокомпаній планувалася на грудень 2016-го.

За даними ФДМУ, купівлею держпакетів обленерго зацікавилися більш як 15 інвесторів, зокрема з Індії, Угорщини, Австрії, Польщі та США.