Порошенко доручив Гройсману вирішити проблему вивезення сміття зі Львова

08:44, 27 січня 2017

Київ. 27 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко доручив уряду вжити заходів для вирішення проблеми вивезення сміття зі Львова.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі глави держави, зазначивши, що ситуація у Львові була однією із тем робочої зустрічі президента з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом.

"Прибирати сміття – прерогатива органів місцевого самоврядування, - зазначив президент. - Але коли там неспроможні в рамках своєї компетенції вирішити цю проблему, коли власну господарчу безпорадність обгортають у політичну матерію, а безпеці містян загрожує екологічна катастрофа, - необхідно допомогти городянам. І місту, яке щиро люблять десятки мільйонів українців і мільйони закордонних туристів", - сказав Порошенко.

Як зазначається в повідомленні, Гройсман 27 січня відвідає Львів з робочою поїздкою.

Як повідомляв УНІАН, у Львові триває напружена ситуація з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища після обвалу на ньому та загибелі людей.

Міський голова Львова Андрій Садовий неодноразово звертався за допомогою до інших регіонів країни, однак більшість із них не мають змоги приймати додаткову кількість сміття через технічний стан полігонів. За даними Львівської міської ради, щоденно місто продукує 650-700 тонн сміття.