Помічника народного депутата від Радикальної партії затримано за шахрайство – ГПУ (доповнена)

20:12, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Генеральна прокуратура України спільно з Національною поліцією затримали помічника одного з народних депутатів від Радикальної партії за фактом систематичного заволодіння грошовими коштами іншої людини шляхом обману.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

«Зазначений помічник народного депутата, прикриваючись наданими йому повноваженнями та, вводячи в оману потерпілого, у жовтні 2016 року пред’явив останньому вимогу про передачу йому грошових коштів у сумі 200 тис. грн з умовою передачі щомісячно по 15 тис. грн за сприяння в безперешкодному здійсненні потерпілим господарської діяльності у сфері надання послуг із доступу до мережі інтернет», – йдеться в повідомленні.

Дії помічника народного депутата кваліфіковані за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах).

На цей час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на збір доказів винуватості вказаної особи в скоєному кримінальному правопорушенні.

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

У свою чергу лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко повідомив, що ГПУ затримала за обвинуваченням у шахрайстві Олексія Бевзюка - помічника нардепа Олексія Кириченка.

«Якщо він винен - хай відповідає, я нікого не буду «кришувати», - зазначив Ляшко.