Гройсман: Україна починає бути самодостатньою у виробництві військової техніки

20:09, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Україна починає бути самодостатньою у виробництві, зокрема, військової техніки.

Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідин ДП «Шепетівський ремонтний завод» у Хмельницькій області, повідомляє урядова прес-служба.

«Якщо раніше країна була дуже імпортозалежною від комплектуючих для військової техніки і оборонного обладнання, у тому числі від країни-агресора, зараз зусиллями «Укроборонпрому», усіма підприємствами концерну, відбулося 100% заміщення що стосується оборонної промисловості», - наголосив прем'єр.

Таким чином, зазначив він, тисячі людей, які працюють на підприємствах, мають роботу в Україні, зарплату, а країна в результаті отримує національний продукт.

«В Україні має залишитися зарплата і мають бути максимально вироблені усі компоненти того чи іншого обладнання, устаткування: легка промисловість, машинобудування або інший напрямок», - підкреслив Гройсман.

За його словами, інвестиції в розвиток національної промисловості забезпечить створення конкурентного національного продукту і зменшить залежність України від продукції інших країн.

«Це наше завдання - інвестувати в розвиток національної промисловості, розвиток конкурентного національного продукту і не бути залежними від інших країн щодо постачання тих чи інших складових різної продукції», - додав прем'єр-міністр.

Гройсман заявив, що через механізм бюджетної підтримки вжито заходів щодо стимулювання машинобудування для сільськогосподарських потреб.

«Також запланована підтримка сільськогосподарських виробників з метою збільшення обсягів виробництва переробленої продукції», - додав голова уряду і наголосив, що Україна має розвивати власне промислове виробництво.