У лікарні Києва померла друга жертва пожежі через розлитий під час сварки бензин в Одеській області

19:31, 26 січня 2017

Одеса. 26 січня. УНІАН. У лікарні Києва сьогодні померла друга жертва - мати двох малолітніх дітей, яка постраждала в ніч на 14 січня під час пожежі, що сталася в Одеській області за навмисне розлитий в будинку бензин під час сварки з чоловіком.

Про це УНІАН повідомила відомий одеський волонтер Катерина Ножевнікова, яка організувала допомогу постраждалій родині – збір коштів, медикаментів тощо

За її словами, молода жінка, 6-річний син якої від опіків помер 23 січня, померла в четвер, приблизно о 17.00.

«Вона дістала дуже тяжкі, глибокі опіки. У неї спочатку, за медичним висновком був вкрай важкий стан. Медики зробили все можливе – в Одесі і в Києві. На жаль, дива не сталося», - сказала волонтер.

Ножевнікова додала, що в даний час в одеській медичній установі проходить лікування 4-річна дівчинка – молодша дочка померлої сьогодні жінки. Стан дитини медики оцінюють як стабільний.

Як повідомляв УНІАН, у ніч на 14 січня в селі Федосіївка Окнянського району Одеської області в приватному будинку глава сім'ї під час сварки з дружиною навмисне розлив бензин і пригрозив, що підпалить хату. Виникло загоряння, діти чотирьох і шести років, а також їхня 25-річна мати, які перебували в будинку, дістали серйозні опіки і були госпіталізовані у вкрай тяжкому стані.

18 січня на лікування з Одеси до Києва було доправлено у важкому стані жінку і її 6-річного хлопчика. Молодший дитина (чотирирічна дівчинка) на сьогодні перебуває в медичній установі Одеси. 23 січня помер 6-річний хлопчик, який дістав опіки 73% поверхні тіла.