Затриманого на блокпосту зі стріляниною прокурора звільнено з органів прокуратури Донеччини

19:13, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Затриманого на блокпосту працівника Слов’янської місцевої прокуратури, який не зупинився на вимогу поліцейського, чим змусив останнього здійснити попереджувальні постріли, звільнено з органів прокуратури.

Як сьогодні повідомила прес-служба прокуратури Донецької області, відповідний наказ про звільнення громадянина з посади прокурора підписано 25 січня після завершення службової перевірки за фактом порушення Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури.

Під час службової перевірки факти порушення працівником прокуратури вимог закону України «Про прокуратуру» та правил прокурорської етики, вчинення дій, що порочать звання прокурора й можуть викликати сумнів у його чесності, знайшли своє підтвердження.

У прокуратурі нагадали, що 8 листопада 2016 року тимчасово виконуючий обов’язки заступника керівника Слов’янської місцевої прокуратури, у робочий час перебуваючи в автомобілі, що належить йому на праві власності, на блокпосту, який розташований на трасі «Київ – Довжанський», не зупинився на законну вимогу працівника Слов’янського відділу поліції ГУ НП у Донецькій області, через що останній був вимушений застосувати вогнепальну зброю шляхом здійснення попереджувальних пострілів у повітря.