Завтра новим главою МЗС ФРН стане Зіґмар Ґабріель

18:51, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Завтра новим главою Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина стане Зіґмар Ґабріель, який підтримує поступове зняття санкцій, запроваджених Європейським Союзом проти Російської Федерації.

Як повідомляється на сайті МЗС ФРН, "у п'ятницю, 27 січня 2017 року, міністр закордонних справ Франк-Вальтер Штайнмаєр офіційно передасть керівництво відомством своєму наступнику Зіґмар Ґабріель".

Як повідомляв УНІАН, у вересні 2016 року Ґабріель, який обіймав посаду віце-канцлера та міністра економіки Німеччини, відвідував Москву для обговорення з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним санкцій ЄС, запроваджених через агресію Росії в Україні.

Тоді він заявив, що докладає всіх зусиль, щоб санкції, запроваджені після анексії Криму, могли бути поступово скасовані, і так само скасовані в разі суттєвого поступу у реалізації Мінських домовленостей. За його словами, якщо вдасться досягти успіху, тоді з'явиться можливість для зменшення напруження у відносинах, що допомогло б обом сторонам.

Він додав, що німецько-російські економічні зв'язки мають великий потенціал.

Штайнмаєр був висунутий правлячою коаліцією на пост президента ФРН. Вибори відбудуться 12 лютого.