Антимонопольний комітет на період розслідування закликав приватних перевізників повернути старі тарифи на проїзд у маршрутках

17:49, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Антимонопольний комітет України (АМКУ) на період розслідування обґрунтованості підвищення тарифів приватними перевізниками на проїзд у маршрутних таксі в Київській області закликав їх повернути старі тарифи, повідомив голова Київського відділення відомства Олексій Хмельницький

«Давайте ви зробите крок назустріч і знизите тарифи (на період розслідування - УНІАН)», - сказав Хмельницький.

Він також зазначив, що приватним перевізникам слід було б перш ніж підвищувати тарифи на проїзд, заздалегідь надати Київській обласній адміністрації, як замовникові послуги, свої розрахунки з формування собівартості проїзду.

У свою чергу, директор компанії-перевізника «Клайд» Анна Поліщук повідомила, що повернення старих тарифів, які є нижчими від собівартості послуги, поставить компанії на межу виживання.

За словами Поліщук, підняття тарифів на проїзд у маршрутних таксі було обґрунтоване збільшенням собівартості через підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, а також зростанням цін на пальне і запчастини.

«Основною причиною підвищення тарифів є збільшення мінімальної заробітної плати, також серед інших чинників - це підвищення цін на пальне і запчастини», - сказала Поліщук.

Як повідомляв УНІАН, раніше ряд ЗМІ повідомляли про підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі в Київській області в середньому на 3 грн.

Керівник апарату Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко 23 січня цього року в коментарі УНІАН повідомляв, що в Києві тарифи на проїзд у комунальному транспорті залишаться незмінними, щонайменше, до літа.