Порошенко обговорив із головуючим у Раді ЄС прем’єр-міністром Мальти фінальні кроки щодо надання Україні безвізового режиму

17:26, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови обговорив із прем’єр-міністром Мальти Джозефом Мускатом кроки, необхідні для завершення стороною ЄС усіх процедур для запровадження безвізового режиму для громадян України.

Як повідомили в прес-службі глави української держави, також лідери обговорили ключові питання порядку денного відносин Україна – ЄС на піврічну перспективу, скоординували підходи до зміцнення відносин між Києвом та Брюсселем.

Сторони підкреслили важливість якнайшвидшого набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також обговорили кроки для активізації економічної співпраці, зокрема в галузі сільського господарства, транспорту.

Під час розмови було висловлено впевненість у тому, що Україна й надалі залишатиметься серед ключових пріоритетів Європейського Союзу.

Також Порошенко привітав Муската з головуванням Мальти в Раді ЄС у першій половині 2017 року та висловив вдячність за тверду позицію й рішучу підтримку ЄС у справі відновлення суверенітету та територіальної цілісності України включно з Кримом.

Мускат запросив Порошенка відвідати Мальту з візитом у зручний час.

Як повідомляв УНІАН, 1 січня 2017 року розпочалося головування Мальти в Раді Євросоюзу. Головуюча країна відповідальна за формування порядку денного більшості органів Ради ЄС.