Голова СБУ вважає, що народні депутати з метою піару беруть участь у блокуванні залізниці на Луганщині

17:17, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Голова СБУ Василь Грицак вважає, що народні депутати з метою власного піару беруть участь разом з ветеранами АТО у блокуванні залізниці на лінії розмежування в Луганській області.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Грицак сказав сьогодні в інтерв’ю журналістам у Києві.

“Є така стаття — блокування транспортних комунікацій. І, наскільки мені відомо, за це вже порушено кримінальне провадження. Мені здається (не хочу образити народних депутатів): як тільки хтось трохи починає забувати якісь прізвища, депутати розпочинають показувати якусь активність. Я не знаю, що мають робити депутати, незрозуміло, з якими стволами за спиною на лінії зіткнення... Якщо хочуть повоювати, нехай ідуть в бойові підрозділи і воюють”, - сказав Грицак.

За словами голови СБУ, народні депутати не повинні блокувати дороги.

«А якщо вони щось хочуть перевірити, то мають це робити у встановленому законом порядку — надсилати депутатські запити, звернення тощо», - додав він.

Як повідомляв УНІАН, 16 грудня 2016 р. ветерани АТО оголосили терористам ультиматум, щоб ті звільнили усіх українських полонених, інакше бійці погрожували розпочати економічну блокаду окупованих територій.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ - Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу, в результаті дій ветеранів АТО було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Вчора блокпост ветеранів АТО на залізничній магістралі Луганськ - Попасна спробували прорвати.

Серед депутатів, які беруть участь у блокаді, - Семен Семенченко та Володимир Парасюк.