Віце-прем'єр Розенко доручив Мінінфраструктури та місцевій владі жорстко контролювати ситуацію з пасажирськими перевезеннями - аж до позбавлення ліцензій

17:11, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко доручив Міністерству інфраструктури України, а також місцевим органам влади жорстко контролювати ситуацію з пасажирськими перевезеннями і припиняти випадки необґрунтованого підвищення вартості проїзду. Як повідомили у прес-службі уряду, про це заявив Розенко за підсумками засідання спеціальної робочої групи щодо забезпечення виплат мінімальної заробітної плати.

«Хтось на підвищенні мінімальної зарплати до 3200 грн вирішив наростити собі доходи, і під соусом підвищення мінімальної зарплати почали підвищувати ціни. Особливо гостро це стосується міських та міжміських пасажирських перевезень у маршрутних таксі, - цитує Розенка прес-служба. - Я хочу нагадати, що підвищення мінімальної зарплати жодним чином не є обґрунтуванням для підвищення цін. В даному випадку Мінінфраструктури спільно з місцевою владою та організаціями профспілок і роботодавців мають здійснювати моніторинг ситуації з підвищенням тарифів і вживати жорстких заходів реагування на такі факти - аж до позбавлення ліцензій. Інакше як шахрайством і злочинними намірами нажитися на простих людях, я такі дії назвати не можу».

Як повідомляв УНІАН, з 1 січня в Україні підвищено мінімальну заробітну плату до 3200 грн. Навмисна невиплата такої зарплати відтепер карається штрафом. В уряді сформували спеціальну міжвідомчу робочу групу, яка здійснює моніторинг виплат. Роботу групи курирує віце-прем'єр Розенко.