Міноборони пропонує застосувати єдиний підхід щодо реалізації оборонної реформи на всіх рівнях влади

16:00, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Міністерство оборони України пропонує застосувати єдиний підхід щодо реалізації оборонної реформи на всіх рівнях державної влади.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив міністр оборони України - генерал армії України Степан Полторак під час засідання комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних сил України сьогодні в Києві.

«На жаль, на сьогодні не завершена підготовка проекту закону «Про військову поліцію». Необхідно продовжити опрацювання мобілізаційних завдань підприємств промисловості. Перебуває на погодженні воєнно-медична доктрина та проект закону про медицину. Треба цю роботу прискорювати, тому що ми трохи в тих питаннях, про які я говорив, відстаємо від нашого плану. На мою думку, зазначені недоліки виникли через неузгодженість дій розробників і виконавців», – сказав він.

Полторак наголосив, що для усунення таких проблем Міноборони вживаються заходи.

«Зокрема, ми пропонуємо застосувати єдиний підхід щодо реалізації оборонної реформи на всіх рівнях державної влади. Його сутність полягає в запровадженні визначених стратегічних цілей оборонної реформи у всіх керівних документах оборонного планування та планах соціально-економічного розвитку країни», – наголосив Полторак.

За його словами, також необхідно прискорити прийняття положення про Генеральний штаб України, «що значно покращує систему управління і взаємодії з Міністерством оборони і з іншими військовими формуваннями».

Крім того, Полторак повідомив, що до 1 лютого підпише наказ, у якому детально буде проаналізовано діяльність Міноборони та Збройних сил у 2016 році й поставлено завдання на 2017 рік.