Україна може у 2017 році отримати 4 транші від МВФ, найближчий – на початку лютого – голова НБУ (доповнена)

15:28, 26 січня 2017

Київ. 26 січня. УНІАН. Україна може у 2017 році отримати 4 транші кредиту від Міжнародного валютного фонду, повідомила сьогодні журналістам голова Національного банку України Валерія Гонтарева.

«Це 4 транші», - сказала голова НБУ, відповідаючи на запитання про те, скільки траншів наша країна зможе отримати цього року за програмою з МВФ.

За її словами, отримання першого з цих траншів можливе найближчим часом – на початку лютого. «Найближчим часом. У нас 15,5 млрд дол. (резервів). Ми очікуємо отримати ще 1 млрд від МВФ. Якщо це буде на початку лютого – це ж не проблема», - додала Гонтарева.

При цьому вона зазначила, що не бачить жодних передумов, які не дали б отримати наступний транш. «У мене немає сумнівів, що це рішення буде підтримано», - сказала Гонтарева.

Як повідомляв УНІАН, Україна відновила співпрацю з МВФ за чотирирічною програмою розширеного фінансування (EFF) обсягом 17,5 млрд дол. у вересні 2016 року – після більш як річної перерви. За цією програмою наша країна отримала три кредитні транші загальним обсягом 7,62 млрд дол.