У Дніпрі затримали представників приватного підприємства при спробі дати хабар прокурору

20:45, 25 січня 2017

Дніпро. 25 січня. УНІАН. Військова прокуратура спільно зі спецслужбами викрила двох посадових осіб приватного підприємства під час надання неправомірної вигоди в розмірі 2 тис. доларів прокурору військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Військової прокуратури Південного регіону України, у ході розслідування Головною військовою прокуратурою одного з кримінальних проваджень судом накладено арешт на будівлю у м. Дніпро. Однак посадові особи комерційної структури ухилялись від виконання цього судового рішення, у зв’язку з чим розпочато кримінальне провадження.

Інтереси приватного підприємства представляли двоє колишніх працівників поліції, один з яких очолював слідчий підрозділ і був звільнений відповідно до вимог закону «Про очищення влади», а після звільнення отримав адвокатську ліцензію та був обраний депутатом однієї з місцевих рад.

«Намагаючись у звичний їм спосіб вплинути на слідство, вони запропонували прокурору військової прокуратури неправомірну вигоду за інформування їх про результати слідчих дій у даному кримінальному провадженні та затягуванні розслідування з метою подальшого закриття кримінального провадження. При цьому зловмисники не допускали думки про те, що працівник прокуратури не піддасться спокусі. А тому були здивовані, коли 25 січня під час спроби передати прокурору військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону неправомірну вигоду в сумі 2 тис. дол. їх було затримано на підставі ст. 208 КПК України», -йдеться у повідомленні.

На даний час військовою прокуратурою затриманим особам готується повідомлення про вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.