Порошенко закликав Європарламент надати Україні автономні торговельні преференції для диверсифікації українського експорту

19:28, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Президент Петро Порошенко закликав Європарламент підтримати пропозицію Європейської Комісії щодо надання Україні автономних торговельних преференцій з метою сприяння подальшій диверсифікації українського експорту в умовах економічного тиску з боку Росії.

Про це йшлося під час телефонної розмови Порошенка з президентом Європарламенту Антоніо Таяні, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент привітав Таяні з обранням на посаду і висловив сподівання на продовження рішучої підтримки з боку Європарламенту України у питанні відновлення територіальної цілісності та поглиблення відносин з Євросоюзом.

Лідери обговорили перспективи завершення Європейським Союзом процедур, необхідних для запровадження безвізового режиму для громадян України, а також набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Порошенко подякував Європарламенту за дотримання політики невизнання анексії Росією Криму та звернувся з проханням активно протидіяти репресіям та порушенням прав людини Росією щодо громадян України, в тому числі кримських татар, а також сприяти звільненню всіх незаконно утримуваних на території Російської Федерації заручників.