Справа про вбивство мера Кременчука Бабаєва буде розглядатися у суді наново у зв'язку з новим складом присяжних

18:45, 25 січня 2017

Кременчук. 25 січня. УНІАН. Справа про вбивство мера Кременчука Олега Бабаєва буде розглядатися у суді наново у зв'язку з новим складом присяжних.

Як повідомив УНІАН адвокат потерпілої сторони Анатолій Кононенко, у присяжних засідателів, які з лютого 2015 року розглядали цю справу в Кобеляцькому райсуді (Полтавська область), закінчився строк повноважень, і вони подали самовідвід. Сьогодні суд прийняв самовідвід і передав справу до канцелярії.

«Тепер справа буде передана до Апеляційного суду, і там визначать суд, який почне новий її розгляд», - сказав Кононенко.

Як повідомляв УНІАН, справу про вбивство мера Кременчука Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка було направлено до суду 17 лютого 2015 року.

23 лютого 2015 року Полтавський обласний Апеляційний суд визначив, що цю справу буде розглядати Кобеляцький районний суд Полтавської області. Окреме судове визначення місця розгляду було обумовлено тим, що справа, в якій фігурує прізвище судді, за законом не може розглядатися в суді, де він працював.

11 лютого 2014 року невідомий зробив кілька пострілів в суддю Автозаводського районного суду Лободенко, коли той повертався додому з роботи. Постраждалий помер у лікарні. Цей суддя виносив рішення про накладення арешту на частину майна сім'ї Мельник, однак не встиг закінчити розгляд справи.

26 липня 2014 р. мер Кременчука Олег Бабаєв був убитий з вогнепальної зброї неподалік від місця проживання. Злочин кваліфіковано як умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб.

2 вересня 2014 р. міліція повідомила про затримання чотирьох підозрюваних у вбивстві Бабаєва, серед яких директор кременчуцької телекомпанії «Візит» Олександр Мельник.