На Закарпатті правоохоронці викрили схему отримання хабарів службовцями Ужгородської міськради за вирішення земельних питань

18:02, 25 січня 2017

Ужгород. 25 січня. УНІАН. Працівниками прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками спецпідрозділу «К» УСБУ УСБ України викрито корупційну схему одержання неправомірної вигоди службовими особами Ужгородської міської ради.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції повідомив заступник прокурора Закарпатської області Андрій Манькут.

За його словами, попередньо встановлено, що неправомірну вигоду посадовці міськради отримували за сприяння у позитивному вирішенні земельних питань, які виносилися на сесію ради.

Манькут додав, що в рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою), сьогодні проводяться обшуки в кабінетах Ужгородської міськради.

«У результаті кількамісячної роботи виявлено групу осіб, в яку входять і службовці Ужгородської міської ради», - уточнив заступник прокурора.

На запитання журналістів, скільки осіб брали участь в злочинному угрупованні, він відповів: "Більше двох".

Прокурор також повідомив, що наразі нікому ще не оголошено про підозру.

Раніше оприлюднену прокуратурою інформацію, що затримано посередника під час одержання частини неправомірної вигоди у сумі 20 тис. грн, Манькут не спростував, але й не підтвердив, пославшись на таємницю слідства.