У ФРН заявили, що процес скасування віз для українців ніхто не спинить - посол Мельник

18:02, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. У Федеративній Республіці Німеччина заявили, що процес скасування віз для громадян України для подорожей в Європейський Союз ніхто не спинить.

Про це посол України у ФРН Андрій Мельник повідомив у Twitter.

У Німеччині з візитом перебуває заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль. "Держсекретар МВС Німеччини Емілі Габер - віце-главі МЗС Л.Зеркаль: візи для українців будуть скасовані, цей процес вже ніхто не спинить!" – написав Мельник.

Як повідомляв УНІАН, рішення про дату запровадження безвізового режиму з ЄС для українців прийматиметься в рамках міжінституційних переговорів Єврокомісії, Європейської ради та Європарламенту.

Голова Представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі очікує на офіційне схвалення механізму тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами у лютому-березні, що необхідно для початку міжінституційних переговорів Єврокомісії, Європейської Ради і Європарламенту для скасування віз для українців.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що скасування віз для громадян України може відбутися навесні 2017 року. Також він нещодавно запевняв, що в ЄС немає побоювань, що скасування віз для українців призведе до великої міграції населення.

15 грудня 2016 року Європарламент прийняв пропозиції про механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму ЄС з третіми країнами. Рішення ще має бути затверджено Радою ЄС.