У парламенті зареєстровано понад 20 законопроектів про тимчасове ввезення авто на іноземних номерах - голова податкового комітету Ради

16:41, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. У Верховній Раді зареєстровано 22 законопроекти щодо врегулювання питання з тимчасовим ввезенням автомобілів з іноземною реєстрацією на територію України.

Про це повідомила голова комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради Ніна Южаніна в ефірі "5 каналу".

"Проблема є дуже актуальною. У нас зараз у парламенті зареєстровано 22 законопроекти, пов'язані саме з врегулюванням цієї проблеми. Тому я вважаю, що до розгляду зараз має приєднатися уряд, ми повинні залучити митну службу, органи внутрішніх справ обов'язково і вирішувати цю проблему. Ще треба звернути увагу на сплату внесків до Пенсійного фонду. Годі думати, що хтось за нас буде поповнювати Пенсійний фонд", - сказала вона.

Крім того, Южаніна додала, що з кожним днем кількість таких авто збільшуватиметься.

"Потрібно терміново вносити зміни до Митного кодексу та надавати контроль державі за цими автомобілями", - зазначила Южаніна.

Як повідомляв УНІАН, вчора, 24 січня, близько 200 осіб перекрили в'їзди до Києва, вимагаючи ухвалити законопроект 5567, який надасть українським громадянам право на тимчасове ввезення автомобілів на іноземній реєстрації.

Сьогодні власники авто з іноземною реєстрацією пікетували Кабмін.