Рішення уряду щодо перепідпорядкування «Укрзалізниці» має заспокоїти ситуацію навколо компанії - Балчун

14:44, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Рішення уряду щодо перепідпорядкування залізничного держхолдингу «Укрзалізниця» безпосередньо Кабінету міністрів має заспокоїти ситуацію навколо компанії, сказав на брифінгу голова «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

«Я розраховую, що суперечки підуть у минуле і ми будемо говорити про те, як ми поліпшили стандарти роботи підприємства і працюємо над його розвитком. Ми очікуємо спокою. Це дозволить стабілізувати ситуацію в компанії і реалізувати плани реформ. Вони дуже складні, вони вимагають концентрації і глибокого аналізу. Всі рішення, які ми плануємо приймати, стануть рішеннями, що визначають розвиток компанії в найближчі 20-30 років. Тому дуже важливо сконцентруватися», - сказав Балчун.

Голова «Укрзалізниці» підкреслив, що у своїй роботі він керується принципом незалежності.

«Мене найняли, щоб керувати компанією, і я роблю це якомога краще. Умови, звичайно, відрізняються від тих, які були в моїй країні, і я гарантую, що опір є. Величезні бюджети, і всі хочуть на це впливати і контролювати. Ми ж намагаємося працювати незалежно, але кожен день відчуваємо протидію», - сказав Балчун.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України прийняв рішення про підпорядкування державного оператора залізниць компанії «Укрзалізниця» безпосередньо уряду, що дозволить виключити ситуації перетворення компанії на заручницю особистих відносин і амбіцій чиновників різних рангів. Рішення уряду стало підсумком розгорнутої дискусії між міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і керівництвом «Укрзалізниці» - Балчуном і головою наглядової ради компанії Євгеном Кравцовим.