Кабмін затвердив порядок використання державних коштів на "Євробачення-2017"

14:24, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Кабінет міністрів затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Як передає кореспондент УНІАН, відповідну постанову ухвалено сьогодні під час засідання уряду.

Як повідомили в прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення, згідно з документом, головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо. Одержувачем бюджетних коштів, передбачених на підготовку та проведення «Євробачення-2017», є публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

Порядком передбачено спрямувати кошти на підготовку, створення та обслуговування інфраструктури місця для проведення конкурсу, здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення трансляції та проведення конкурсу, оренду та забезпечення функціонування арени для проведення фінальної частини конкурсу, організаційно-технічне забезпечення шоу-програми конкурсу, придбання обладнання, організаційно-супровідні та інші заходи, пов’язані із забезпеченням проведення та обслуговування конкурсу, у тому числі на оплату праці.

Не допускається використовувати бюджетні кошти на придбання товарів, робіт і послуг, не пов’язаних із підготовкою та проведенням «Євробачення-2017».

ПАТ «НСТУ», згідно із затвердженим порядком, має надавати щокварталу до 20 числа наступного місяця до Держкомтелерадіо інформацію про використання цих коштів.

Як повідомляв УНІАН, Україна здобула право приймати міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» після того, як українська співачка Джамала перемогла на цьому конкурсі у 2016 році в Стокгольмі.

У 2017 році пісенний конкурс відбудеться в київському Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі. Його півфінал запланований на 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що уряд зробив усе необхідне для забезпечення повного фінансування «Євробачення», виділивши 430 млн грн гарантій, а також передбачивши в бюджеті на 2017 рік 455,7 млн грн.