Понад 190 тис. українців захворіли на грип та ГРВІ минулого тижня, одна людина померла – МОЗ

14:02, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. За минулий тиждень на грип та ГРВІ в Україні захворіло понад 190 тис. осіб, що на 4,7% менше, ніж за попередній тиждень.

Такі дані Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій оприлюднені на на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

«За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло 190 205 осіб, з них 55,7% - діти віком до 17 років. Показник захворюваності на грип та ГРВІ на 4,7% менший за попередній», - йдеться в повідомленні.

В МОЗ зазначають, що найвищий показник захворюваності зареєстровано у Волинській області, найнижчий - у Харківській.

За інформацією міністерства, госпіталізовано 7 143 особи – 3,8% від захворілих. Кількість госпіталізованих серед пацієнтів, які звернулися за медичною допомогою, менше попереднього тижня на 29,2%. Найчастіше медичної допомоги в умовах стаціонару потребували діти до 4 років.

«На звітному тижні темп приросту серед дорослих зменшився на 14,5%, серед дітей до 17 років зріс на 4,7%. У трьох областях України інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ все ще перевищували епідемічні пороги менше ніж на 50% – у Волинській, Закарпатській та Дніпропетровській областях», - йдеться в повідомленні.

Крім того, за даними МОЗ, минулого тижня в Україні зареєстрований летальний випадок від грипу.