ДФС доручено перевірити сплату податків депутатом Абдулліним

12:48, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. Державній фіскальній службі доручено перевірити сплату податків народним депутатом від фракції ВО "Батьківщина" Олександром Абдулліним.

Відповідну перевірку за клопотанням Генеральної прокуратури України доручив провести Печерський районний суд Києва.

Про це йдеться в ухвалі суду, оприлюдненій 24 січня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення управління процесуального керівництва підтримання державного обвинувачення та представництва в суді департаменту з розслідування ОВС у сфері економіки Генеральної прокуратури України Густякова Ю.В. про призначення документальної виїзної позапланової перевірки задовольнити. Призначити документальну позапланову документальну перевірку громадянина ОСОБА_2 (РНОКПП НОМЕР_1) з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 1998-2016рр.», - сказано в ухвалі суду.

Згідно з документом, проведення перевірки доручено співробітникам ДФС.

В ухвалі не вказано прізвище особи, щодо якої призначено перевірку, однак, як випливає з тексту ухвали, йдеться про народного депутата 8-го скликання, дані щодо корпоративних прав якого та щодо сум коштів на банківських рахунках та готівкових коштів співпадають з даними у декларації Абдулліна.