У Мін'юсті вважають, що із впровадженням пенітенціарної реформи покращиться ставлення співробітників колоній до в’язнів

12:40, 25 січня 2017

Київ. 25 січня. УНІАН. У Міністерстві юстиції України вважають, що із впровадженням реформи пенітенціарної системи покращиться ставлення співробітників колоній до ув’язнених, а також нормалізуються відносини між керівництвом пенітенціарних установ і їхніми підлеглими.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловив заступник міністра юстиції Денис Чернишов сьогодні на брифінгу.

За його словами, ставлення керівництва пенітенціарних установ до своїх підлеглих, а також до спецконтингенту формувалася не рік і не два, а впродовж десятиліть, через що виникла «певна професійна деформація» і в результаті відбувалося дещо неадекватне ставлення як до підопічних, так і до персоналу.

Наразі, як зазначив, тривають конкурси на посади керівників пенітенціарних установ, відбувається підвищення зарплат. “Думаю, таким чином ми будемо залучати нові кадри, які будуть адекватно ставитись як до ув'язнених, так і до персоналу... Ми 25 років незалежності не зазирали в цю систему, тому вона продовжує нести елементи Радянського союзу, а отже, результат реформ ми побачимо не через рік чи два, а десь через 10 років - реформування тільки почалося”, - сказав Чернишов.